Zaregistrovat se


Pevná linka
Mobil

Další informace
Le numéro SIRET est composé de 14 chiffres : Les 9 premiers chiffres sont le numéro SIREN et les 5 derniers chiffres sont le NIC.
Další informace
Alespoň 8 znaků: složeno z písmen a číslic. např.: 1ERc45Th
ANO! Chci dostávat reklamní sdělení od partnerů stránky MachineryZone

(*) Povinné údaje

Zavazujeme se chránit soukromí uživatelů a propagovat základní hodnoty ochrany osobních údajů.

Vedoucí zpracování dat, příjemci a účel shromažďování údajů.

V rámci našich smluvních vztahů zpracovává údaje z tohoto formuláře společnost MB Diffusion pro účely zřízení účtu, zajištění jeho správy a abyste mohli používat přidruženou poštovní aplikaci. Tyto údaje zpracováváme také v rámci našeho oprávněného zájmu opakovaně vás oslovovat s obchodními nabídkami, pro statistické účely a v rámci boje proti podvodům. Společnost Schibsted France (mateřská společnost společnosti MB Diffusion) může na základě našeho oprávněného zájmu tyto údaje zpracovat za účelem zlepšování poskytovaných služeb. Tyto údaje jsou dostupné pro poskytovatele služeb společnosti MB Diffusion včetně společnosti Schibsted France (mateřská společnost společnosti MB Diffusion), které po správní a technické stránce realizují výše uvedené postupy, a jsou předávány mimo Evropskou unii pro účely hostingu při vyžadování příslušných záruk (odpovídající ochrana v třetích zemích, závazná vnitřní pravidla, smlouva o přenosu). Další informace:
- o délce jejich uchování a kontaktní údaje na osobu pověřenou ochranou údajů najdete zde;

Vaše práva na vznášení námitek, přístup k údajům a opravu shromážděných údajů, které se vás týkají.

Pokud chcete uplatnit svá práva na opravu, vznášení námitek, odstranění, omezení i vzít zpět svůj souhlas s účastí v průzkumu, klikněte zde. Pokud chcete uplatnit svá práva na přístup a přenositelnost údajů, podívejte se na stránku “Můj profil” ve svém účtu.